Haber

AK Parti Gençlik Kolları Başkanı: Teröre Destek Veren Siyasi Partiler Yönetilemez

AK Parti Gençlik Kolları Genel Başkanı Eyyüp Kadir İnan, 14 Mayıs’ta yapılacak seçimlerde ülkenin “teröre destek veren siyasi partilerle yönetilemeyeceğinin” gösterilmesi gerektiğini söyledi.

AK Parti’den İzmir Milletvekili adayı olan İnan, partisinin Kemalpaşa İlçe Başkanlığı’nın düzenlediği kutlama programına katıldı.

AK Parti’nin bugüne kadar Kemalpaşa’da birçok hizmeti yerine getirdiğini vurgulayan İnan, 14 Mayıs’ta yapılacak seçimlerde Kemalpaşa’da tarihi bir zafere imza atacaklarını söyledi.

Cumhur İttifakı’nın adayının ve kadrolarının net olduğunu belirten İnan, vatandaşların 14 Mayıs’ta Millet İttifakı’na büyük bir ders vereceklerine inandıklarını kaydetti.

Eyyüp Kadir İnan, “Onları sadece seçim dersi için değil, iki terör örgütünden oy alacağız diye bu ülkenin bütün değerlerini ayaklar altına aldıklarından da sorumlu tutmak zorundayız” dedi. ifadelerini kullandı.

Milletvekili aday listesinin de açıklandığını hatırlatan İnan, şunları kaydetti:

“2019’da yerel yönetimlerde Tunç Soyer’i belediye başkan adayı yaptılar. O zamanlar bazı şeylerden şüphelenmeye başladık ama şimdi CHP’nin milletvekili listesi açıklandı, yapbozun parçaları bir araya geldi ve bir fotoğraf. ‘Onlar böyle, puanları böyle’ dememeliyiz. Bu ülkeyi teröre destek veren siyasi partiler yönetmeyecek dememeli ve bunun için hep birlikte 14 Mayıs’ta onlara ders ve mükafat vermeliyiz. aktörler kendi başımıza.”

İzmir ve Kemalpaşa’dan her zaman “emrinde” olduğunu belirten İnan, vatandaşları Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın 29 Nisan’da Gündoğdu Meydanı’nda düzenleyeceği mitinge davet etti.

İnan, bayramlaşmanın ardından esnafı ziyaret etti.

haber-kaynarca.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu