Haber

Muğla Büyükşehir İtfaiyesinden Hatay’da Yangına Müdahale

Muğla Büyükşehir Belediyesi İtfaiyesi, Hatay ve Bursa İtfaiyesi ile birlikte Antakya’da bir ayakkabı fabrikasında çıkan yangını söndürdü.

Türkiye’nin yaşadığı en büyük deprem felaketlerinden biri olan Kahramanmaraş merkezli depremin üzerinden 66 gün geçti. Depremin ilk gününden itibaren bölgede bulunan Muğla Büyükşehir Belediyesi İtfaiye ekipleri, bölgede meydana gelen aksiliklere müdahale etmeye devam ediyor.

Büyükşehir Ekipleri Yangını Birlikte Söndürdü

Hatay’ın Antakya ilçesine bağlı Haraparası Mahallesi’ndeki 3 katlı ayakkabı fabrikasında yangın çıktı. Çevrede devriye gezen güvenlik güçleri yangını itfaiyeye bildirdi. Yangına kısa sürede müdahale etmek için olay yerine gelen Hatay, Muğla ve Bursa itfaiye ekipleri, ayakkabı fabrikasında çıkan yangını söndürdü. Ekiplerin ortak çalışmasıyla yangın büyümeden kontrol altına alındı.

Ekipler Yangın Alanında Sahur Yaptı

Yangın gece geç saatlerde kontrol altına alınırken, sahur saati yaklaştığında Hatay, Muğla ve Bursa Büyükşehir Belediyesi İtfaiye ekipleri olay yerinde hep birlikte sahur yaptı. Depremin ilk gününden bu yana bölgeye birçok farklı alanda takviye sağlayan Muğla Büyükşehir Belediyesi, depremin yaralarını sarmak için bölgedeki çalışmalarını sürdürüyor.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

haberdemirkoy.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu